Minust - interior

MINUST:

2007. aastal lõpetasin Euroülikoolis sisekujunduseriala. Esimene töö oli lastelaagrite korraldamiseks mõeldud Adila Puhkekeskuse maja . Hiljem olen kujundanud Tallinnas mitmed bistrood ja kohvikud, sealhulgas Robert's Coffee Kristiine keskuses ja Mamma bistroo Lennujaamas. Kujundan meeleldi kõiki ruume, nii kodusid, büroosid jne. Oma töödes ühtegi kindlat stiili ei järgi, pigem  leiab sealt minu isikliku omapära. Armastan värve, mustreid, erinevaid tekstuure – seda kõike parajalt maitsekal moel.

Eriline armastus on mul Prantsusmaa vastu. Pean prantslaseid parima maitsetunnetusega rahvaks maailmas. See, kuidas nad on oma suured ja väikesed linnad kujundanud, nii ühtlases rütmis ja millised  fassaadi värvid ning kuidas uksed, aknad ja rõdud nii täiuslikult sobituvad sinna vormi.  Kui palju on imetlusväärseid kunstnikke ja mismoodi nad riides käivad ja millised filmid ja näitlejad. Pariis ja Saint-Tropez on minu lemmiklinnad.

Vaimustun disainerite loodud asjadest – uutest toodetest. Minu lemmikdisainer on Hispaanias sündinud Patricia Urquiola, tema töödes näeb lopsakust, värve, luksust ja julgust olla teistmoodi.  See kõik soe ja külluslik iseloomustab ka mind, mistõttu minu töid iseloomustab rohkem lõunamaine temperament kui põhjamaine külmus, mida ei saa öelda aga minu iseloomuomaduste kohta, ses mõttes olen ikka täitsa põhjamaalane :) Tõenäoliselt see kõik kokku annabki ehk harmoonilisema terviku.

Powered by SmugMug Log In